Royal Canin uppfödarklubb


Vill du ta del av Royal Canins utbud exklusivt för dig som uppfödare?

Som PRO medlem i Royal Canins uppfödarklubb kan du beställa foder till dina hundar och valppaket till dina valpköpare. Extra stora säckar till fördelaktiga medlemspriser. Vi erbjuder kvalificerad rådgivning från våra PRO-chanel experts för alla våra medlemmar, Dessutom har vi ett lojalitetsprogram för uppfödare med möjligheten att samla ihop poäng som man kan använda i vår webbshop. Du som uppfödare kan även få tillgång till Royal Start vårt nya webbaserade planeringsverktyg, utformad för att hjälpa till med att förenkla vardagen i din kennel. Vill du lära dig mer om foder och utfodring kan du göra det genom vår utbildningsportal Royal Canin academy.

Genom att trycka på bilderna kan du få en uppfattning om vad som erbjuds!

Länk till medlemsansökan:

Royal Canin Academy Video:

Royal start: